O mnie

 

 

MIROSŁAWA MIRA HORDYŃSKA

Dziękuję, że zajrzałeś do mnie. Witam Cię serdecznie. Mój świat jest oparty na Miłości. Istnieje tylko Miłość. W Miłości tworzę, maluję obrazy energetyczne. Kocham ludzi, zwierzęta i naturę. Bezustannie Dziękuję i Miłuję.Moim celem życiowym jest współtworzyć z Tobą świat pokoju, bez konfilktów, bez wojen, bez sporów.Doświadczać bardziej harmonijnych i pełnych miłości relacji z rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami i członkami społeczności.

Miłośćjest kwintesencją życia.

Zawodowo jestem Jestem międzynarodowym mentorem i coachem transformacyjnym. Dla ludzi z otwartymi sercami i umysłami nie ma absolutnie żadnych granic! Przekonali się o tym już Polacy żyjący w Irlandii, Norwegii, Anglii, Szkocji, Czechach i nawet dalekiej Kanadzie.

Ty nie zmienisz świata, a ja nie jestem w stanie zmienić Ciebie. Ale możesz zmienić samego siebie, a wtedy zobaczysz jakie cuda zaczną dziać się w świecie wokół Ciebie.

Jestem też Nauczycielem Vedic Art – jest to metoda malowania intuicyjnego w przestrzeni pełnego miłości i pokoju serca.

Błogosławieństwa życzę w Miłości

 

 

 

 

Reklamy

2 myśli w temacie “O mnie

  1. Tak Miro to prawda ,sama czasami przez to że maluję i słucham muzyki ,wyciszam się i patrze na świat innymi oczami, co prawda moje prace są takie sobie ale dają mi satysfakcję , ciągle coś nowego odkrywam.Uważam że młodość jest beztroska i nie dba o nic dopiero w wieku bardziej dojrzałym zastanawiamy się nad istotą szczęścia. Renata

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s