Strefa Zdrowia

Chcesz być zdrowy, bogaty i szczęśliwy?:)
Zastosuj w życiu te zasady.

1.Zmień swoje myśli.Oczyszczaj się.
2.Zmień swoje negatywne słowa na pozytywne stwierdzenia.
3.Zastosuj proces wybaczania.
4.Bezwarunkowo Pokochaj siebie.
5.Okazuj docenianie i wdzięczność.
6. Weż 100% odpowiedzialności za swoje życie.
7.W życiu kieruj się tylko miłością.
8.Regularnie się módl i medytuj.
9.Dbaj o swoją sprawność fizyczną./ rytuały tybetańskie, joga/
10.Rozwijaj swoje pasje./maluj,tańcz,graj,twórz/


„Radykalne Wybaczanie jako dodatkowa metoda leczenia raka”

Fragment z odczytu Colina Tippinga, założyciela i dyrektora ośrodka leczenia nowotworów w stanie Georgia:

Nauka medyczna, a zwłaszcza psychoneuroimmunologia twierdzi, że wybaczanie oraz inne formy leczenia emocjonalno-duchowego są niezwykle efektywne w zwalczaniu nowotworów oraz, że ludzie mający nowotwór, którzy nie włączają wybaczania w swój proces leczenia, pomijają tym samym olbrzymią część problemu oraz możliwości jego rozwiązania.

Wasze pełne lęku podejście do choroby uniemożliwia wam dostrzeżenie faktu, że wasz nowotwór może być waszym przyjacielem. Ujawniając się jako ostrzeżenie, ma on za zadanie pomóc wam w zdrowieniu oraz uwolnieniu stłumionych emocji. Owe emocje związane są z czymś, co wydarzyło się w przeszłości, zwykle w okresie między dwoma a siedmioma latami przed pierwszym wybuchem choroby. Przeważnie wydarzenie to dotyczyło bolesnej straty, poważnego zawiedzenia, długotrwałego smutku lub innych ciosów życiowych.

„Nie znalazłem” – mówi Colin Tipping – „jak do tej pory nikogo, kto choruje na nowotwór, a kto nie miałby w swej historii zdarzenia, które mogło być początkiem choroby lub wręcz jej przyczyną. Jestem przekonany, że nowotwór zaczyna się od emocjonalnej lub duchowej choroby, a następnie przenosi się do ciała.”

Badania przeprowadzone przez znanego doktora nauk medycznych Stefana Greera w Anglii pokazują, że ludzie, którzy tłumią w sobie gniew i poczucie odrzucenia mają znacznie większe prawdopodobieństwo zachorowania na nowotwór niż ci ludzie, którzy odczuwają i wyrażają swoje emocje. Badanie wskazało także, iż oprócz predyspozycji genetycznych tłumienie emocji jest jedynym naukowo udowodnionym predyktorem zachorowania na nowotwory.

Niezwykle ważne jest, abyście zrozumieli, że emocje nie są złe. Że jest odwrotnie – odczuwanie waszych emocji jest dla was dobre. Problem pojawia się, gdy tłumicie je lub blokujecie i gdy zaprzeczacie ich istnieniu. Wiadomo, że zablokowane emocje są bardzo toksyczne i muszą być uwolnione, jeśli chcemy zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór lub się z niego wyleczyć. Wobec tego każdy, kto ma nowotwór lub jest poważnie zagrożony zachorowaniem, powinien podjąć wszelki możliwy wysiłek, aby uleczyć emocjonalną jego przyczynę i zrobić to w jak najkrótszym czasie. Mówimy, że „czas leczy rany”. Ale jeśli masz nowotwór, to czas nie wystarczy. Potrzebne ci są natychmiastowe rezultaty.

Wybór metody Radykalnego Wybaczania nie wymaga odrzucenia żadnych innych metod leczenia nowotworów. Nie masz przeszkód, aby zgodzić się na wszystkie metody leczenia proponowane przez twego lekarza. Rób to jednak ze świadomością, że dają Ci one drogocenny czas.

RECEPTA

SUKCES W ZDROWIU 🙂

Chcesz być zdrowy – myśl nieustanie o zdrowiu.
Wizualizuj siebie jako osobę zdrową ,radosną i szczęśliwą .
Poczuj w sobie szczęście ,pokój radość i harmonie.
Mów o zdrowiu .
Unikaj ludzi ,którzy mówią o swoich chorobach .
Afirmuj zdrowie -przyciągniesz zdrowie.
Uśmiechaj się często i rób tak by inni czuli w Twoim towarzystwie dobrze i pogodnie.
Kochaj bezwarunkowo !!!
Rozdawaj miłość bez warunków.
Rób coś dla innych .

2 myśli w temacie “Strefa Zdrowia

 1. Hey,

  fajne afirmacje! Ja też na co dzień stosuję afirmacje i wizualizacje i uważąm, że to świetna, pomocna metoda w realizacji wyznaczonych celów:)

  Dziękuję za artykuł.

  Justyna

  Polubienie

 2. Na nasze zdrowie jak wiadomo wpływa wiele czynników.
  Jedne otaczają nas od zewnątrz na co nieraz nie mamy za wielkiego wpływu. Z drugiej strony bardzo wiele zależy od tego co dzieje się w naszym wnętrzu. Może to wnętrze ma największy wpływ na stan naszego zdrowia. Ale jako ludzie cywilizacji zachodu i przynależność do niej przyczynia się do problemów naszego wnętrza a dokładnie o zachowanie jego harmonii i spokoju ducha. Osobiście w tym momencie łatwiej o tym napisać a trudniej zastosować w praktyce. Co do afirmacji aby zadziałały muszą być potwierdzone właściwymi działaniami w naszym życiu.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s